loading
hello dummmy text
O nás IT-Solutions4You s.r.o.

Slovenská CRM spoločnosť IT-Solutions4You s.r.o. vznikla v roku 2007 ako priame pokračovanie dovtedajšej úspešnej živnostenskej činnosti jej zakladateľa. Hlavnou náplňou našej činnosti sú CRM Systémy vytvárané na mieru podľa potrieb zákazníka, od jednoduchých prehľadov až po komplexné spracovávanie vnútropodnikovej činnosti, fakturácie, vytváranie rozpočtov, sledovanie komunikácie. Nami vytvárané informačné systémy sú postavené na báze PHP a MySQL a môžu byť implementované v pozadí web-stránky zákazníka, alebo na vnútropodnikovom serveri.

Bohaté skúsenosti s CRM Systémom, programovaním moderných vnútropodnikových informačných systémov zbierané už od roku 2000 sa nám podarilo zužitkovať a od roku 2002 začala spolupráca s významným rakúskym partnerom – personálnou agentúrou, pre ktorého vyvíjame informačný systém doteraz. Súbežne s existujúcimi projektmi sme začali vyvíjať vlastný CRM systém, ktorý aplikujeme u zákazníkov spolu s potrebnými úpravami.
Zároveň ponúkame Vtiger CRM, s ktorého nasadzovaním a prispôsobovaním máme už niekoľkoročné skúsenosti. Naša firma dlhodobo spolupracuje s nemeckou firmou Different SolutionsBrainformatik, ktoré sú najväčšími európskymi poskytovateľmi CRM Open Source Vtiger CRM. V spolupráci s touto firmou sme ročne realizovali niekoľko desiatok projektov. 

Na českom a slovenskom trhu sme popredná spoločnosť v poskytovaní CRM Systému a v spolupráci so zahraničnými partnermi sa podieľame na projektoch, kde upravujeme CRM podľa požiadaviek klientov. Medzi tie najobľúbenejšie úpravy, ktoré sme realizovali patria PDF Maker, Microsoft Outlook® Plugin, Príjemky a Výdajky na evidenciu skladových pohybov a mnohé ďalšie vylepšenia. Kontaktujte nás a my Vám radi pomôžeme pri výbere CRM systému, ktorý bude spĺňať Vaše požiadavky.

CRM je dnes najrýchlejšie rastúcim softvérom a očakáva sa, že trh CRM do roku 2027 dosiahne 113 miliárd dolárov.

Každý zákazník je výnimočný a preto vyžaduje iné špecifické požiadavky od CRM systému.
U nás si viete vyskladať svoje vlastné CRM podľa vlastných potrieb k správnemu fungovaniu Vašej firmy. 

Vyhoveli sme aj náročnejším zákazníkom, ktorí chcú mať proste „Všetko“
a pripravili sme pre nich balíky ALL IN ONE.

Implementácia CRM: Následne ak je potrebné vieme CRM Systém implementovať do Vašej firmy. Implementácia CRM Systému pozostáva z viacerých krokov.. Ako prvé Vám vytvoríme užívateľovich práva a následne ich zaradíme do rôznych potrebných profilovUpravíme formuláre podľa potrebynastavíme Vám notifikácie aby Ste boli vždy upozornený na dôležité veci. Pripravíme Vám PDF, ktoré začnete od toho okamžiku denne používať a prispôsobíme Vám Emailové šablónyDáme Vám základné online školenie a ak je potrebné tak Vám naimportujeme aj úvodné dáta.

V prípade potreby sme pre Vás pripravili aj manuál pre CRM Systém.

Zákazníkom ponúkame maximálnu flexibilitu a ochotu ísť aj do náročných projektov.

„Riaďte svoju firmu efektívne.“

Odbornosť

Flexibilita

Spoľahlivosť

Kreativita