loading
hello dummmy text

Porovnanie CRM systémov

Pre ľahšie rozhodovanie sme pre Vás pripravili porovnanie najobľúbenejších CRM systémov. Nájdete tu aj referencie používateľov. Recenzie vytvárajú skutoční používatelia. Pri recenzii produktu sú používatelia požiadaní, aby zhodnotili celkovú kvalitu produktu.

CRM systém

vtiger CRMSugar CRMSuite CRMOdoo ERP/CRM system
Celkové hodnotenie4.33 / 5 (313)3.79 / 5 (373)4.26 / 5 (43)4.32 / 5 (4397)4.1 / 5 (471)4.07 / 5 (531)
Jednoduchosť použitia4/53.5/54/54/54/54/5
Hodnota za peniaze4.5/54/55/54/54/54/5
Zákaznícka podpora4/53.5/53.5/54/53.5/54/5
Funkčnosť4/53.5/54.5/54.5/54/54/5
Posledná napísaná recenzia2022/082022/082021/082022/092022/092022/08
VýhodyJednoduché použitie, prispôsobenie, správa pracovných tokov, integrácia e-mailov a kampaní. Je to solídne CRM, ktoré ponúka viac funkcií ako iné oveľa drahšie CRM. Fantastické používateľské rozhranie, skvelá funkčnosť a integrácia s google kalendárom sú vrcholmi tohto produktu. Po prijatí Vtiger CRM sme boli schopní získať skvelé informácie o predaji.Tím SugarCRM bol neuveriteľne nápomocný a podporoval nás počas nášho rozhodovania medzi rôznymi CRM, ktoré sme testovali, konkrétne Salesforce a SugarCRM. Najlepšie na tomto softvéri je, že vždy poskytuje najlepší marketingový softvér pre vzťahy so zákazníkmi.Ľahko sa používa a prispôsobuje. Prispôsobili sme sa niektorým našim interným procesom a zároveň sme niektoré procesy prispôsobili na spôsob SuiteCRM. Je to úplne zadarmo. Môžete ho použiť pre vašu spoločnosť.Dynamics 365 je skvelá aplikácia poskytovaná spoločnosťou Microsoft na riadenie vášho podnikania. Byť súčasťou spoločnosti Microsoft je obrovskou výhodou, pretože sa stáva integrovanejšou s ostatnými programami balíka MS Office. Je to pekný softvér, ľahko sa používa. UI je tiež dobré, čisté a čisté.Organizované a pripojiteľné: Odoo má dobré UX/UI, svoju špecifickú funkciu nájdete rýchlejšie a niekedy z tej istej stránky Like zadáte úlohu môjmu asistentovi, keď som na predajnej stránke. Vyhľadávanie je rýchle a flexibilné, veľa funkcií kombinovaného vyhľadávania. Jednoduché použitie s rovnakým štýlom používateľského rozhrania, používateľské rozhranie je veľmi čisté, nie chaotické.Možnosť zdieľať priečinky a zabezpečiť súbory boli veľmi vítané. Tiež skutočnosť, že je zadarmo, je celkom užitočná. Program má veľmi príjemné rozhranie, ktoré je prehľadné a ľahko sa s ním pracuje. Zadanie údajov o zákazníkovi je jednoduché na zadanie a následne aj prístup k nim.
NevýhodyDizajn pôsobí trochu zastaralo, niekedy môže byť mätúci. Integrácia s Microsoft outlook môže byť vykonaná rôznymi spôsobmi, čo je trochu mätúce.Dáta nie sú dobre prepojené a vzťahy, ktoré môžete vybudovať, sú veľmi obmedzené, čo skutočne obmedzuje celkovú silu softvéru.
Niekedy sa nemôžem prihlásiť do rôznych zariadení PC, čo je pre mňa nevýhoda.
Presun serverov alebo vykonávanie aktualizácií často vyžaduje riešenie problémov. Ak na to nie ste, mali by ste použiť ich hosťovanú službu. Je trochu ťažké ho uviesť do prevádzky, ak sa ho pokúšate nainštalovať sami.Potrebuje určité prispôsobenie pre vaše potreby a niekedy vám spôsobí chyby, čo je len málo pravdepodobné, že by to bolo v produktoch spoločnosti Microsoft. Niektorých ľudí to odradí od produktov, keď musia čakať na živého agenta, a čo je ešte horšie – je to jediná možnosť. Nerobil som to prioritou jednoducho preto, že nepatrím do tejto kategórie.Podpora je hrozná, najmä v Spojených arabských emirátoch, správcovia účtov pre podniky nikdy neodpovedajú a lístky sú otvorené 3 a 4 dni. Druhá vec je, že keď sa v súbore py vyskytne chyba, niekedy sa nepodarí poskytnúť presnú chybu.Hodnotil by som to ako úplný odpad. Najhoršie je, že každý deň kvôli tomu prichádzame o peniaze. Často od nej namiesto riešenia problémov prichádzajú formálne odpovede. Technická podpora necháva svojich zákazníkov na pokoji s problémami.
Všetky výsledky nájdete tu >>> https://www.softwareadvice.com/