Vtiger CRM Systém

Už od roku 2005 sme ako prvá firma na Slovensku a v Českej republike začali poskytovať Vtiger hostingtechnickú podporu a implementáciu systému podľa požiadaviek zákazníka. V neposlednom rade sa intenzívne zapájame do vývoja Vtiger Open Source ako aj do slovenského a českého prekladu. Ponúkame Vám teda komplexné CRM riešenie od prvotnej analýzy, následnej inštalácie a školenia až po prispôsobenie CRM systému podľa Vašich požiadaviek. Pomocou Vtiger systému zabezpečíte plynulý pracovný tok medzi vašimi tímami, a zároveň uchováte všetky Vaše údaje na jednom mieste. S Vtigerom získate komplexný pohľad na vašich zákazníkov bez potreby integrácie, zlepšíte schopnosť vašich tímov spolupracovať, podeliť sa o vzájomné skúsenosti so zákazníkmi, čo následne povedie k zvyšovaniu vašich príjmov.

crm riešenia
CRM Získavanie zákazníkov

Je ideálne riešenie pre zákazníkov, ktorí chcú rýchlo a efektívne nasadiť CRM systém. Ponúka mnoho užitočných funkcií potrebných pre optimalizáciu riadiacich obchodných procesov. Celý systém má moderné používateľské prostredie a tisíce firiem ho denne používajú ako kompletnú CRM aplikáciu bez nutnosti platiť za drahé komerčné licencie. Vtiger dlhodobo podporuje živá komunita firiem, 10-tisíce používateľov, stovky vývojárov a partnerov, ktorí pomáhajú formovať jeho smerovanie. To znamená, že hoci jeho základná funkčnosť s viac ako 30 modulmi ďaleko prevyšuje iné drahšie alternatívy, dá sa ľahko rozšíriť. Či už prostredníctvom hotových doplnkov, alebo úpravou zdrojového kódu sa dá prispôsobiť presne na mieru podľa potrieb zákazníka.

Úspechy a fakty o Vtiger CRM

  • Popredný svetový open source CRM systém k dnešnému dňu s viac ako 5,3 milióna stiahnutí ( presnejšie k júlu 2022 = 5 317 195x). 
  • Možnosť zostaviť a rozšíriť si svoje vlastné CRM podľa potreby.
  • Uznávaný líder hodnotený ako najlepší open source CRM
  • Online prístup odkiaľkoľvek na svete
  • Vtiger sa prispôsobí akémukoľvek podnikaniu
  • API pre integráciu – S REST API môžete prepojiť a rozšíriť možnosti Vtigeru

Každoročne získava VtigerCRM niekoľko ocenení.