loading
hello dummmy text
vtiger CRM

Vtiger Open Source CRM systém

Je ideálne riešenie pre zákazníkov, ktorí chcú rýchlo a efektívne nasadiť CRM systém. Ponúka mnoho užitočných funkcií potrebných pre optimalizáciu riadiacich obchodných procesov. Celý systém má moderné používateľské prostredie a tisíce firiem ho denne používajú ako kompletnú CRM aplikáciu bez nutnosti platiť za drahé komerčné licencie.

Úspechy a fakty o Vtiger CRM

Vtiger dlhodobo podporuje živá komunita firiem, 10-tisíce používateľov, stovky vývojárov a partnerov, ktorí pomáhajú formovať jeho smerovanie. To znamená, že hoci jeho základná funkčnosť s viac ako 30 modulmi ďaleko prevyšuje iné drahšie alternatívy, dá sa ľahko rozšíriť. Či už prostredníctvom hotových doplnkov, alebo úpravou zdrojového kódu sa dá prispôsobiť presne na mieru podľa potrieb zákazníka.

Už od roku 2005 sme ako prvá firma na Slovensku a v Českej republike začali poskytovať Vtiger hosting, technickú podporu a implementáciu systému podľa požiadaviek zákazníka. V neposlednom rade sa intenzívne zapájame do vývoja Vtiger Open Source ako aj do slovenského a českého prekladu. Ponúkame Vám teda komplexné CRM riešenie od prvotnej analýzy, následnej inštalácie a školenia až po prispôsobenie CRM systému podľa Vašich požiadaviek. Pomocou Vtiger systému zabezpečíte plynulý pracovný tok medzi vašimi tímami, a zároveň uchováte všetky Vaše údaje na jednom mieste. S Vtigerom získate komplexný pohľad na vašich zákazníkov bez potreby integrácie, zlepšíte schopnosť vašich tímov spolupracovať, podeliť sa o vzájomné skúsenosti so zákazníkmi, čo následne povedie k zvyšovaniu vašich príjmov.
sourceforge-top-performer-winter-white
sourceforge-user-reviews