loading
hello dummmy text
CRM Sklady

CRM Sklady tzv. Správa skladu

Pomocou modulu CRM Sklady, môžete sledovať pohyb produktov medzi skladmi, vytvárať dodacie listy, príjmové karty, výdajové karty a ešte omnoho viac…

Skladove hospodarstvo system

CRM Skladový manažment

Pomocou nášho rozšírenia CRM Sklady sa stane pre Vás správa skladu jednoduchou záležitosťou.

Hlavné funkcie:

skladovy manazment crm

CRM Sklady

Správa skladu Vám dokonale poslúži, ak často pracujete so skladovými zásobami. Skladov si môžete vytvoriť neobmedzený počet.

Skladová evidencia

Skôr ako začnete používať Správu skladu je potreba si nejaký sklad jeden či viac vytvoriť. Následne do neho cez príjmovu kartu začneme pridávať produkty.

Presun produktov medzi skladmi

Presun medzi skladmi sa používa na presun produktov z jedného skladu do druhého skladu. Množstvo produktov zaradených do Skladového prevodu sa prenesie zo skladu na sklad, podľa výberu skladov.

Príjemky, výdajky, dodacie listy

Rovnako ako sklady tak aj produkty viete vytvárať neobmedzené množstvo.

Príjmové a výdajné karty

Príjmová karta slúži na pridávanie produktov do Vami zvoleného skladu. Výdajná karta zase slúži na výdaj produktov zo skladu. Dôvod výdaju môžete byť napr. promo akcia alebo výpredaj.

Prichádzajúce a odchádzajúce produkty

Prichádzajúce produkty slúžia ako prehľad produktov, ktoré sú objednané, ale ešte neboli prijaté. Napríklad, keď vytvoríte nákupné objednávky. Odchádzajúce produkty slúžia ako prehľad produktov, ktoré sú pripravené na odoslanie zákazníkovi.

Dodacie listy

Pomocou dodacích listov môžete preniesť produkty pár klikmi. Dodací list si môžete vytvoriť priamo z modulov Objednávka alebo Faktúra. V module Dodacie listy skladu môžete vytvárať a spravovať Dodacie listy do stavu napr: Pripravené na doručenie, Doručené, Fakturované.

Mať systém a poriadok v sklade je základ.

Správa skladu Vám dokonale poslúži, ak často pracujete so skladovými zásobami. Skladov si môžete vytvoriť neobmedzený počet.