Bitrix24

Spoločnosť Bitrix, Inc. bola založená v roku 1998 Sergeyom Rizhikovom, generálnym riaditeľom; Dmitrij Valjanov, prezident; Alexey Sidorenko, viceprezident; Vadim Dumbravanu, viceprezident pre technológiu; a Jurij Tušinskij, technický riaditeľ. 
Ich prvým komerčným produktom bol CMS s rovnakým názvom (Bitrix) vydaný v roku 2003 a do roku 2007 spoločnosť vytvorila sieť viac ako 1000 partnerov.

Keď sa priemysel začal presúvať zo starej školy proprietárneho na cloudové SaaS, spoločnosť vyvinula nový produkt s názvom Bitrix24 – platformu pre online spoluprácu s CRM. Produkt vo svojej verejnej beta fáze prilákal viac ako 5 000 používateľov a bol oficiálne uvedený na trh v apríli 2012.

Ako uviedol prezident Bitrix, Inc. Dmitriy Valyanov, „[Spoločnosť chcela] skombinovať desiatky odlišných funkcií – ako sú individuálne a skupinové kalendáre, CRM, reporting, instant messaging a projektový manažment – ​​a vybudovať komplexný súbor nástrojov v jednej pracovnej zóne. zamestnanci majú prístup odkiaľkoľvek.“

V roku 2019 sa Bitrix dostal na titulky s vtedy pripravovanou aktualizáciou, ktorá obsahovala možnosti merania stresu vyvinuté v spolupráci s Welltory.

Od decembra 2020 má Bitrix, Inc. 2 hlavné regionálne obchodné zastúpenia v Moskve v Rusku a Kyjeve na Ukrajine. Spoločnosť má viac ako 400 zamestnancov, viac ako 60 000 zákazníkov a viac ako 7 000 partnerov po celom svete.

Hlavným produktom vyvinutým spoločnosťou Bitrix, Inc. je Bitrix24 – súprava na spoluprácu online, ktorá obsahuje nástroje na komunikáciu, riadenie projektov a predaj. Medzi jeho hlavné riešenia patrí sociálna sieť, úlohy a projekty, CRM, správa dokumentov, zdieľanie súborov, kalendár a plánovanie, správa obchodného tímu, e-mail, telefón, videohovory a riadenie ľudských zdrojov.  Okrem Bitrix24 spoločnosť predáva aj 1C-Bitrix: CMS, systém na správu obsahu vyvinutý ako spoločný podnik s ruským IT gigantom 1C.

Zdroj: https://en.everybodywiki.com/

 

Náhľad do programu Bitrix24

Používateľské hodnotenie Bitrix24 vs. Vtiger CRM

Recenzie vytvárajú skutoční používatelia. Pri recenzii produktu sú používatelia požiadaní, aby zhodnotili celkovú kvalitu produktu, čo zahŕňa priradenie špecifických hodnotení pre jednoduchosť použitia, hodnotu za peniaze, zákaznícku podporu a funkčnosť.

Vtiger CRM vs. Bitrix24

Viac info tu >>> https://www.softwareadvice.com/crm/bitrix24-profile/vs/vtiger/

Porovnanie CRM Systémov

  CRM Ďalšia stránka   Odoo