loading
hello dummmy text
Bitrix24

Bitrix24

Spoločnosť Bitrix, Inc. bola založená v roku 1998 Sergeyom Rizhikovom, generálnym riaditeľom; Dmitrij Valjanov, prezident; Alexey Sidorenko, viceprezident; Vadim Dumbravanu, viceprezident pre technológiu; a Jurij Tušinskij, technický riaditeľ. 
Ich prvým komerčným produktom bol CMS s rovnakým názvom (Bitrix) vydaný v roku 2003 a do roku 2007 spoločnosť vytvorila sieť viac ako 1000 partnerov.

O Bitrix24

Ide o ďalší systém s možnosťami riadenia vzťahov so zákazníkmi (CRM) od SugarCRM a jeho základňa je postavená na poslednom open-source vydaní SugarCRM. Projekt SuiteCRM začal, keď sa SugarCRM rozhodol zastaviť vývoj svojej open-source verzie.
Open source CRM sa často používa ako alternatíva k proprietárnemu CRM softvéru od veľkých spoločností, ako sú HubSpot, Salesforce a aplikácie Microsoft Dynamics CRM.)

Keď sa priemysel začal presúvať zo starej školy proprietárneho na cloudové SaaS, spoločnosť vyvinula nový produkt s názvom Bitrix24 – platformu pre online spoluprácu s CRM. Produkt vo svojej verejnej beta fáze prilákal viac ako 5 000 používateľov a bol oficiálne uvedený na trh v apríli 2012.

Ako uviedol prezident Bitrix, Inc. Dmitriy Valyanov, „[Spoločnosť chcela] skombinovať desiatky odlišných funkcií – ako sú individuálne a skupinové kalendáre, CRM, reporting, instant messaging a projektový manažment – ​​a vybudovať komplexný súbor nástrojov v jednej pracovnej zóne. zamestnanci majú prístup odkiaľkoľvek.“

V roku 2019 sa Bitrix dostal na titulky s vtedy pripravovanou aktualizáciou, ktorá obsahovala možnosti merania stresu vyvinuté v spolupráci s Welltory.

Od decembra 2020 má Bitrix, Inc. 2 hlavné regionálne obchodné zastúpenia v Moskve v Rusku a Kyjeve na Ukrajine. Spoločnosť má viac ako 400 zamestnancov, viac ako 60 000 zákazníkov a viac ako 7 000 partnerov po celom svete.

Hlavným produktom vyvinutým spoločnosťou Bitrix, Inc. je Bitrix24 – súprava na spoluprácu online, ktorá obsahuje nástroje na komunikáciu, riadenie projektov a predaj. Medzi jeho hlavné riešenia patrí sociálna sieť, úlohy a projekty, CRM, správa dokumentov, zdieľanie súborov, kalendár a plánovanie, správa obchodného tímu, e-mail, telefón, videohovory a riadenie ľudských zdrojov.  Okrem Bitrix24 spoločnosť predáva aj 1C-Bitrix: CMS, systém na správu obsahu vyvinutý ako spoločný podnik s ruským IT gigantom 1C.

Zdroj: https://en.everybodywiki.com/