Lacne-skrine.sk

15 rokov dozadu sme sa rozhodli pre CRM od IT-Solutions4You. Vytvorili pre nás CRM systém, ktorý využívame doteraz a naša spolupráca stále pokračuje. Dnes už je zo CRM viac-menej aj informačný systém. Všetky údaje a dokumenty máme na jednom mieste a dostupné odkiaľkoľvek.

Košice KAOL Pro s.r.o.

Som milo prekvapený s možnosťami CRM a vašich rozšírení. Nenachádzam slová, je to ohromujúce a nadčasové. Ako bežný užívateľ si dokážem všetko naprogramovať. Rozosielanie e-mailov a doručiteľnosť je ohromujúca, pripomienkovač e-mail scaner a taktiež aj ostatné rozšírenia sú super.

DK-Design

Vďaka prehľadným modulom máme prehľad o zákazníkoch a všetkých objednávkach. Aj keď je samotná inštalácia jednoduchá, jej následná implementácia do firmy a nastavenie workflow procesov bolo mierne komplikované. Preto sme to nechali na IT-Solutions4You a dostali sme všetko sme potrebovali.

On Road SK s.r.o.

Implementovali sme tento rozsiahly CRM systém do našej firmy a teraz máme oveľa prehľadnejší systém, kde máme všetku potrebnú evidenciu ako kedykoľvek predtým. PDF maker a Email maker je bezkonkurenčný. Žasnem nad možnosťami tohto programu a som veľmi spokojný s prístupom firmy