loading
hello dummmy text
koncpt-img
Čo je to CRM Systém

Čo je to CRM Systém?

Možno to poznáte. Deň za dňom, schôdza za schôdzou, zákazník za zákazníkom. Povinnosti pribúdajú, Váš kalendár sa čoraz viac plní a Vy pomaly strácate prehľad. Skoncujte s preklikávaním sa v Exceli alebo listovaním v diári. Riešením je CRM Systém.

Teda čo je to CRM systém? CRM Systém je skratka pre výraz Customer relationship management – Riadenie vzťahu so zákazníkmi. Každým dňom v biznis sektore rastie konkurencia o potencionálnych zákazníkov a predaj. Je potrebné sledovať zákazníkov v každej fáze cesty kupujúceho. Preto je dôležitý výber správneho softvéru CRM.

Čo by mal obsahovať CRM Systém

Okrem základného aspektu riadenia vzťahu so zákazníkmi ponúka mnoho iných výhod. CRM centralizuje potrebné dáta Vašej firmy a všetky zákaznícke informácie na jednom mieste.
To znamená, že Váš tím má všetky dôležité údaje, tie môže medzi sebou ľahko prepájať a zdieľať. CRM obsahuje rôzne nástroje. Napríklad dashboardkontaktypredajeprodukty a službyskladykalendáreprojektymarketingzákaznícku podporu a ďalšie.

Okrem toho si to s našimi programátormi viete upraviť a prispôsobiť presne podľa vašich predstáv. Nástroje CRM pomáhajú spravovať a zlepšovať interakciu spoločnosti v rámci využívaním e-mailového marketingu, generovania potenciálnych zákazníkov a automatizácie marketingu.

data science-banner-img

Typy CRM systémov

V súčasnosti sa môžeme stretnúť s tromi základnými typmi CRM:

Kooperatívne CRM

Ide o súbor služieb, ako e-mail, hlasové služby a podobne. Ich cieľom je zlepšenie vzťahu medzi zákazníkmi a podnikom.

Operatívne CRM

Slúži na podporu marketingu, predaja a zákazníckych služieb.

Analytické CRM

Úlohou je analýza dát a ich zber.

Pre koho je CRM softvér vhodný

CRM softvér je vhodný pre malé, stredné ale aj veľké firmy, ktoré pôsobia v B2B alebo B2C sektore a je využiteľný pre každé oddelenie, či už obchodné, marketingové alebo zákaznícke.

CRM vám jednoducho vo vašej firme pomôže udržať veci pod kontrolou a pomôže Vášmu podnikaniu sústrediť sa priamo na zákazníkov. Vďaka tomu dokážete ľahko riadiť a vybudovať si pevný dlhotrvajúci vzťah s potenciálnymi klientmi. 7 rád ako si správne vybrať CRM nájdete tu.

Čo je to CRM Systém?

CRM Systém je v súbor online nástrojov podporujúcich marketing, predaj a zákaznícky servis.

Aké sú výhody používania CRM Systému?

Znalosť zákazníka. Rýchly rast firmy. Vyššia produktivita tímu. Rýchlejšia interná komunikácia. Lepšia segmentácia a udržanie zákazníka. Automatizácia procesov.

Prečo vaša firma potrebuje CRM Systém?

Pomôže Vášmu podnikaniu sústrediť sa priamo na zákazníkov. A čím viac spokojných zákazníkov, tým rýchlejší je rast firmy.

Pre koho je CRM Systém vhodný?

CRM Systém je vhodný pre malé, stredné ale aj veľké firmy, ktoré pôsobia v B2B alebo B2C sektore.

Aké sú 3 typy CRM?

1.Kooperatívne CRM 2.Operatívne CRM 3.Analytické CRM

Aké sú odporúčané funkcie CRM Systému?

Medzi najdôležitejšie funkcie CRM patria Marketing, Predaje, Zákaznícka podpora, Projekty, Administrácia.